Kızlar için bugün son!

Kahramanmaraş’ın 1 takımının mücadele ettiği Bayan Futbolunda Lige katılım başvuruları bugün sona eriyor.

Kızlar için bugün son!

Kadınlar futbol liglerinde oynanacak maçlarda yer alma hakkı bulunan kulüplerin federasyona son başvuru tarihi 13 Eylül Cuma günü olarak açıklandı. 2019-2020 Kadınlar Futbol Sezonunda birinci, ikinci ve üçüncü liglerde oynanacak müsabakalarda yer alma hakkı bulunan takımların Türkiye Futbol Federasyonu´na başvuru yapma tarihleri belli oldu. Başvuru 13 Eylül Cuma günü sona erecek.

Kulüplerin, 13 Eylül 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar ilgili formları doldurarak kadinfutbolu@tff.org e-mail adresine göndermeleri gerektiği açıklandı. Kadın Ligleri takvimi, kulüplerin yapacağı başvurular dahilinde belirlenecek ve www.tff.org üzerinden yapılacak duyuru ile kura çekiminin tarihi ve yeri bildirilecek. Yıldız Kız Şampiyonası 1. eleme turu müsabakalarının da Ocak ayı içerisinde oynatılması planlanıyor. Yıldız Kız yaş kategorisinde müsabakalara iştirak edecek kulüplerin de başvurularını 13 Eylül 2019 tarihine kadar gerçekleştirmesi gerektiği açıklandı.

KAHRAMANMARAŞ EKİPLERİ SUSKUNLUK İÇİNDE!

2019-2020 sezonu Kadın Ligleri Statüsü'nün yayınlanmasının ardından, 2019-2020 sezonunda Kadınlar 1. Ligi, Kadınlar 2. Ligi ve Kadınlar 3. Ligi'nde yer almak isteyen kulüpler için başvuru süreci başladı.Kahramanmaraş Temsilcilerinden Anadolu Gençlikspor 3. ligde mücadele edecek olurken daha önceki sezonlarda 2. Ligde mücadele eden ve 2. Ligden 3.lige düşen Maraşgücübaşvurup vurmayacağı yeni yönetimin kararına göre belli olacak. Anadolu Gençlikspor yönetimi ise kaldığı yerden devam kararı olarak başvurularını yapacaklar. 2019-2020 sezonunda Kadınlar 1. Ligi, Kadınlar 2. Ligi ve Kadınlar 3. Ligi'nde yer almak isteyen kulüplerin katılım başvurularında bugün son gün. 2018-2019 sezonu Kadın Ligleri Statüsü'nün yayınlanmasının ardından, 2018-2019 sezonunda Kadınlar 1. Ligi, Kadınlar 2. Ligi ve Kadınlar 3. Ligi'nde yer almak isteyen kulüpler için başvuru süreci sona eriyor. Kulüplerin, 13 Eylül 2019 Cuma günü mesai bitimine kadar ilgili formları doldurarak kadinfutbolu@tff.org e-mail adresine göndermeleri gerekiyor. Kadın Ligleri takvimi, kulüplerin yapacağı başvurular dahilinde belirlenecek ve www.tff.org üzerinden yapılacak duyuru ile kura çekiminin tarihi ve yeri bildirilecek.

Yıldız Kız Şampiyonası 1. eleme turu müsabakalarının Ocak ayı içerisinde oynatılması planlanıyor. Yıldız Kız yaş kategorisinde müsabakalara iştirak edecek kulüplerin de başvurularını 13 Eylül 2019 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmekte. Kahramanmaraş Temsilcilerinden Maraşgücü ve Anadolu Gençlikspor ise 3. ligde mücadele edecek olurken Maraşgücü başvurup vurmayacağı belirsizliği sürüyor.

MARAŞGÜCÜ BAYAN KATEGORİSİNİ KAPATMA KARARI ALMIŞTI

Bayanlar 3. Ligde Kahramanmaraş’ı temsil eden Maraşgücüspor Kulübü Bayan kategorisini kapattığını duyurmuştu. Kahramanmaraş’ta Bayan Futbolu olarak Kahramanmaraş’ın Spor kamuoyuna damga vuran önce Futbol daha sonra çeşitli branşlarda faaliyet gösteren Maraşgücü spor kulübünün Bayan Futbol kulübünün 3. Lige düşmesi ile birlikte tarih olduğu ifade edilmişti. (HABER:İLKER YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneleri

banner15