MAÇA ÇIKMAYACAKLAR!

4 takımın BAL’lanmak için çıktığı 1. Amatör Küme Play-off takımlarından Pazarcık Aksuspor ve Andırın Yeşildağspor maça çıkmamak için dilekçe verdiler.

MAÇA ÇIKMAYACAKLAR!

Kahramanmaraş Büyükler Ligi 1.Amatör küme Play- Off grubunun3.hafta maçı Pazarcık Aksuspor ve Yeşildağspor Kulübünün Kahramanmaraş Futbolİl Tertip Komitesine vermiş olduğu dilekçelerinde ile İl Tertip Komitesininkararı doğrultusunda maç oynanmayacak.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İlTertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağanüstü toplantısı doğrultusunda 29Mart 2018 günü saat 16:00’da Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK ToplantıSalonu’nda Adem Karaköse, Ahmet Güler, İlker Yiyen, Abdurrahman Akbaba, AliAytemiz’in katılımı ile gerçekleşen toplantıda Pazarcık Aksuspor Kulübünün veAndırın Yeşildağspor Kulübünün Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesine vermişolduğu 28.03.2018 tarihli dilekçelerinde 01.04.2018 tarihinde saat 14:30’daMerkez 1 Sahasında oynanacak olan Pazarcık Aksuspor-Andırın Yeşildağspor 1.Küme Playof müsabakasına çıkmayacaklarını belirtikleri için müsabakanınprogramdan kaldırıldı. (HABER: YAŞARERİKLİ)

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2018, 12:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15