NAHIRCI BİOENERJİ SERTİFİKASI ALDI

Spor kulüplerinin sağlık ekiplerinde doktor, fizyoterapist ve masör olarak çalışanlara yönelik verilen eğitim kursları belgesi olan Masör ve Yaşam Koçu Halit Nahırcı Ankara da düzenlenen Alfa Bioenerji Eğitimi alarak Sertifikasını aldı.

NAHIRCI BİOENERJİ SERTİFİKASI ALDI


13 - 15 Mayıs 2018 tarihlerinde Ankara da düzenlenen ve KenanBoyraz tarafından eğitim verilen Alfa Bioenerji Eğitimi kursuna Kahramanmaraşspor camiasının en tanıdık isimlerinden biri olan Uzman Masajcısı ve spor Koçu HalitNahırcı da katılarak bilgi güncelleyerek testi geçti.  Bio-Enerji İngilizce bir kelime. Türkçesi“yaşama dönük sağlık ve canlılık akımı”dır. Kozmik bir enerjidir. Cihazlarla daölçülebilen bilimsel bir konudur ve bir tedavi tekniğidir. Bedene hiç temasetmeden 20-40cm uzaktan enerji aktarımıyla uygulaması yapılan son dereceetkili, muhteşem bir alternatif tıp dalıdır. Bu bağlamda Kahramanmaraş’ta Manuelterapi merkezi olarak hastalarına deva bulmaya çalışan Masör ve Yaşam KoçuHalit Nahırcı Alfa Bioenerji Eğitimi alarak yeni alanlarda da hizmet edecek.

BİOENERJİ NEDİR?

 Bioenerji “yaşamadönük sağlık ve canlılık akımı"dır, daha açık ifadeyle "YaşamEnerjisi"dir. Bilimsel bir konudur. İnsandaki "hay’at enerjisi"artık ölçüm cihazlarıyla somut olarak saptanabilmekte hattagörüntülenebilmektedir. Bioenerji terapisi ise, bedene söz konusu bioenerjetikenerji frekanslarının yansıtılması /aktarılması suretiyle insan bedenininyeniden dengeye oturtulması metodudur.

BİOENERJİ TIBBININDÜNYADA KULLANIMI:

ABD, Çin, Japonya, Rusya Federasyonu, Kazakistan,Kırgızistan, Azerbaycan, bazı Arap ülkeleri, Batı Avrupa Devletleri ve bilhassaİngiltere’ de bioenerji tıbbı geniş çapta hizmete girmiştir.

Bionerji seansları neticesinde çeşitli ağrılar, kronikyorgunluk sendromu, migren, eklem / mafsal rahatsızlığı, beyin felci, kalp,damar tıkanıklığı, kanser, prostat, kısmi felç, depresyon, böbrek,bel-boyun-sırt ağrıları, romatizma, kireçlenme, tümör, kas güçsüzlüğü, dengebozukluğu v.b. bu frekansların gerektiği gibi uygulanması sonucunda iyileştiğibildirilen rahatsızlıklar arasında yer alıyor ama bunlarla sınırlı kalmıyor.

Artık bütün dünya da uygulanan ve ülkemizde de sağlıkbakanlığı tarafından tamamlayıcı – geleneksel tıp olarak kabul edilen Bioenerjişifa yöntemini öğrenmek için siz de Bioenerji Eğitimine katılabilirsiniz.

ALFA BİOENERJİNEDİR?

Kainatın enerjisi sürekli değişmekte, güncellenmiş yenienerji frekansları ile dünyamız ve insanlık buluşmaya devam ediyor. Bir anlamdaalfa bioenerji güncellenmiş etkili enerji frekanslarına dayalı ve içinde kozmikbilgi barındıran modern bir şifa metodudur.Rus, Şaman, Çin ve kadim bioenerjitekniklerini de kısmen barındırmaktadır.

Alfa Bioenerji tekniği Kenan Boyraz’ın 18 yıllıkçalışmaları ve araştırmaları ve binlerce insanla yaptığı bireysel seanslarınınneticesinde doğan, gelişen etkili bir yöntem olup Orta Asya kökenli, uyumlamave realizasyon içeren dünyanın etkili Bioenerji tekniklerinden biridir...

Bu yöntemle insanları buluşturma eylemine 2011 yılındaRusya ve Orta Asya’daki 6 eksrasensör & bioenergetik-psikoenergetik uzmanhocalarının eğitmenlik derecesine uyumlanarak, icazet ve onaydan geçerekbaşlamıştır. Eğitmen olabilmek için gerekli 5000 seanslık çalışmasını vegerekli süreyi doldurmuştur.

Hedef, son dönemde giderek suistimal edilen enerji tıbbısahasında sayı olarak az insana öğretmek; ama etkili ve nitelikli ve yeterliolarak öğretmektir.

Alfa Bioenerji akımıyla en etkili ve aktif olarakirtibata geçebilmek ve nasıl kullanılacağını öğrenmek için öncelikle 2 günlükAlfa Bioenerji eğitimi seminerine katılmanın yeterli geldiği görülmüştür.

Daha da geliştirmek isteyenler belli bir süre veçalışmadan sonra ileri aşamaları da alabilmeye hak kazanırlar...

BU YOL; MALUMATYOLU DEĞİL, MARİFET YOLUDUR...

Alfa Bioenerji 4 Aşamadan oluşmaktadır:

Bu eğitim semineri 1. Aşamadır; ancak ileri derecedeyeterlidir.

2. Aşama Eğitimini alabilmek için en az 200-300 saatlikuygulama yapmış olmak ve 1. Aşamayı almış olmasının üzerinden 7-8 Ay geçmişolması ve kişinin kendisini hazır hissetmesi gerekmektedir. Bu aşamada 2. aşamaakımına uyumlanıp / realize olup titreşimleri yükselterek tali yöntemleri vedetaylı çalışma stillerini öğrenme ve yapabilir düzeye gelme vardır...

3. Aşamada ise Orijinal Hipnotik-Bilinçaltı-Transyöntemleriyle destekli olarak Alfa Bioenerjiyi kullanma metodlarıöğretilecektir.

4.Aşamada ise Kuantum titreşimlerine erişme ve kullanma,ruhsal arınma, bedene, bilinçüstü düzeye hakimiyet kurma, sezgisel açılım vekullanabilme, riyazat, enerji meridyenlerini aktive eden asanalar,şifanın-şifacılığın paradigmaları gibi kapsamlı çalışmalar içeren bireğitimdir...(Kamp şeklinde yapılması planlanmaktadır...)

En baştaki 2 günlük (1. Aşama) uygulamalı eğitimseminerinden sonra katılımcıların bol uygulama yaparak başarı dolu çalışmalarınadevam ederek kendilerini devamlı geliştirmeleri çok önemlidir.

Alfa Bioenerji Eğitim Seminerinden geçenler ve gayretleuygulama yapanlar daha ilk aylardaki başarılarında beyin tümörü, kısırlık,epilepsi, kist vb. gibi ciddi rahatsızlıklarda çok büyük başarılarsağlamışlardır.

ALFA BİOENERJİNEDEN DAHA ETKİLİ?

Modern bilimle beraber insan biyolojisine yönelik;özellikle genlere, DNA’lara ve bedendeki elektrik akımlarına yönelik çok büyükgelişmeler oldu.

Enerjinin bir araç olduğu, asıl insan üstünde etkiliolanın enerjinin içinde barındırdığı kozmik bilgi (informatsiya) akışı vetitreşim şekli olduğu Ruslar tarafından parapsikoloji merkezlerinde ve fizikaraştırmalarında tespit edildi.

Bu yöndeki bilimsel gelişmeler karşısında bioenerjişifacılığı anlamında kullanılan eski tekniklerin hem titreşim olarak hem deaktarım metodu olarak günümüz insan bedenine yeterli olmadığı,fiziksel-zihinsel-ruhsal-enerjetik bütünlük içinde kapsamlı bir uygulamanıngerekliliği görüldü.

Bütün bunlar esas alınarak zaman içinde etkili AlfaBioenerji metodu oluştu.

Alfa Bioenerji, kişinin fiziksel-zihinsel-ruhsal veenerjetik tüm yönlerine etkili olarak hitap etmeyi amaç edindiğinden enerjiaktarımında gerek bioenerjist ve gerekse terapi alan kişi alfa moduna direktolarak kendiliğinden geçmektedir.

Öğrenilmesi kolay ve zararsız, etkisi ise oldukça yüksekbir bioenerji şifa metodudur. (HABER:İLKER YİYEN)

 

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2018, 09:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner19

banner34

banner37