Pazarcık Şampiyonluğa Ulaştı

Kahramanmaraş 2.Amatör küme A grubunda MağralıDumlupınarspor’u aşarak şampiyonluğunu garantileyen Pazarcıkspor Kupasını aldı.

Pazarcık Şampiyonluğa Ulaştı

Kahramanmaraş 2. Amatör kümede mücadele eden Pazarcıkspor adını 1. Amatör’e yazdıran ilk Takım oldu. Kahramanmaraş 2.Amatör Küme A grubunda 13 haftanın maçında Mağralı Fidan Dumlupınarspor'u 4-0 yenerek şampiyon olan Pazarcıkspor adını 1.Amatör kümeye yazdıran ilk takım oldu.Merkez 1 stadında oynanan karşılaşmayı Hanifi Vurucu, Yunus Yıldız, Ali Rıza Güçlü hakem üçlüsü yönetti.Pazarcıkspor'a şampiyonluğu getiren golleri Pehlül Geçici(2), Fatih Paçacı ve Eyüp Yıldız kaydetti.Ligin iddialı ekibi ile zirvesinde olan takımların mücadelesinde favori galibiyete ulaştı.

Pazarcıkspor 2.Amatör küme A grubunda oynadığı 13 maçta 40 gol attı. Kalesinde ise 14 gol gördü.14.haftayı maç yapmadan geçecek olan Pazarcıkspor 2.Amatör Küme A grubu topladığı 30 puanla 2018-2019 sezonunu şampiyon olarak tamamladı.

Kazancı Kupasını Takdim Etti

Merkez 1 sahasında şampiyonluğa ulaşan Pazarcıkspor'a kupasını Kahramanmaraş İl Futbol temsilcisi Ali Kazancı takdim etti.TFF İl Temsilcisi, ASKF Başkan Vekili Ali Kazancı, ASKF Başkan Yardımcısı Abdurrahman Akbaba, ASKF Sekreteri ve İl Tertip Komitesi Üyesi Ahmet Güler, ASKF Yöneticisi ve İl Tertip Komitesi Üyesi AdemKarakösekupa töreninde yer aldı. Kupa takdimi ile Şampiyonluğa ulaşan Pazarcıkspor şampiyonluk pozu vererek şampiyonluğun tadını çıkardılar. (HABER: İLKER YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15