Pulgir Bayburt'la Anlaştı

Bu sezon TFF 2. Lig’de Mücadele edecek olan Bayburt Spor Kahramanmaraşspor’da forma giyen Ethem Ercan Pülgir ile anlaştı.

Pulgir Bayburt'la Anlaştı

Geçen sezon TFF 3’üncü Lig 3’üncü Grup'ta lider Bayburt İl Özel İdare, Bayburt Genç Osman Stadyumu'nda Kahramanmaraşspor’un eski futbolcularından Volkan Çekiş’in geliştirdiği atakta Kahramanmaraşspor’un eski futbolcusu Selçuk Kaban’ın attığı golle Karacabey Belediyespor'u aşarak ligin bitimine 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan etmişti. Yeni sezonda Kahramanmaraşspor’un grubuna düşerek rakip olan Bayburt ekibi transfer atağına başladı ve Kahramanmaraşspor’dan Ethem Ercan Pülgir ile anlaştı.

BAYBURT ESKİ FUTBOLCULARIMIZLA KADRO OLUŞTURUYOR

Kahramanmaraşspor’un eski futbolcularından Selçuk Kaban, Volkan Çekiç gibi önemli futbolcuları barındırarak adını 2. lige yazdıran Bayburt ekibi yeni sezon kapsamında Kahramanmaraşspor’dan Ethen Ercan Pulgir’i de kadrosuna katarak ekibini güçlendiren Bayburtspor iddialı bir ekip olarak göze çarpmak istiyor.

9 TAKVİYE YAPTI

İç transferde birçok sporcu ile anlaşan Bayburt ekibi Bayburt İl Özel idare spor İstanbul Çekmeköy’de Viya Hukuk bürosunda yapılan anlaşma töreninde 7 Futbolcuya imza attırdı. Toplam dokuz Futbolcuyu renklerine bağlayan Bayburt İl özel idare spor, Dış transferde 4, İç transferde 5 futbolcuyla anlaşma sağladı. İmza töreni İstanbul Çekmeköy’de yapıldı, Başkan Muhammet Karaoğlu, Bayburt İl Özel idare spor Yönetiminden, Bayburt Vakfı Başkanı İsrafil Kahraman, BAYSİAD Başkanı Yaşar Yerlikaya, İşadamı Şemsettin Çalışkan, Şerif Bayram, İşadamı Muharrem Aktürk’ün katılımıyla gerçekleşti. Dış transferde, Emre Şahin Bodrum spor dan, Ali Aydın Sivas belediye spor dan, Ethem Ercan Pülgir Kahramanmaraş spor dan, Gencay Ertan Zonguldak kömür spor dan transfer edildi ve imzalar atıldı. İç transferde, İsmet Kavuştu, Alişan Şeker, Yusuf Onur, Volkan Çekiç, Niyazi Çolak’la anlaşmaya varıldı. (HABER: İLKER YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Kahramanmaraş Nöbetçi Eczaneleri

banner15