Rakipler Bugün Belli Oluyor

Spor Toto 2. Lig ve 3. Ligdeki temsilcilerin rakipleri bugün belli oluyor. Kahramanmaraşspor hangi grupta yer alacak merakla bekleniyor.

Rakipler Bugün Belli Oluyor

Spor Toto 2.ve 3.Lig’de 2019-2020 sezonu grupları 10 Temmuz Çarşamba günü TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapılacak kura çekimiyle belli olacak. 2019-2020 Sezonu TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig Grup Kura Çekimi, 10 Temmuz Çarşamba günü TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde yapılacak. Orhan Saka Konferans Salonu'nda gerçekleşecek kura çekimi, saat 15.00'te başlayacak. Temsilcimiz Kahramanmaraşspor ise heyecanlı bekleyiş ve seeizlik merak konusu olurken Grubunun netliği belli olacak. Bilindiği gibi her iki ligde yeni sezonun ilk maçları 1 Eylül’de start alacak. Büyük heyecana sahne olması beklenen liglerde heyecan tavan yapacağa benziyor.

2019-2020 SEZON PLANLAMASI

Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından görüşülüp karara bağlanan 1. Transfer ve Tescil Dönemi başlangıcından itibaren geçerli olmak üzere 2019-2020 Futbol Sezonu'nda uygulanacak hususlar açıklandı. 2019-2020 Futbol Sezonu'nda 1. Transfer ve Tescil Dönemi, 17 Haziran 2019 tarihinde başladı. 1. Transfer ve Tescil Dönemi 2 Eylül 2019 Pazartesi günü sona erecek. 2. Transfer ve Tescil Dönemi ise 4 Ocak 2020 tarihinde başlayıp, 31 Ocak 2020 tarihinde sona erecek.

LİG 1 EYLÜL’DE BAŞLIYOR

Spor Toto 1. Lig'den düşenler, 3. Lig'den çıkanlar ve kalanlarla yepyeni bir 2. Lig bizleri bekliyor. Ligde heyecan 1 Eylül'deki santrayla başlayacak. Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu gerçekleştirdiği toplantıda, profesyonel liglerde 2019-2020 sezonunun başlangıç ve bitiş tarihlerini belirledi. Alınan karara göre;  Kahramanmaraşspor'un da yer alacağı TFF 2. Lig 1 Eylül 2019 tarihlerinde oynanacak maçlar ile başlayacak normal sezon 25 Nisan 2020 tarihinde sona erecek.

Fikstür çekimi ve gruplar belli olmasının yanı sıra, Ziraat Türkiye Kupası müsabaka tarihleri ve sezon planlamalarının tamamı ise daha sonra ilan edilecek.

ASLAN YARIN SAHAYA İNİYOR

Spor Toto 2. Lig temsilcimiz Kahramanmaraşspor, 2019-2020 sezonuna 11 Temmuz (Yarın) kendi tesislerinde yapacağı ilk antrenmanla başlayacak.11 Temmuz da Kahramanmaraş’ta toplayacak ve ilk çalışma kendi tesislerinde yapılacak.Spor Toto 1. Lig'den düşenler, 3. Lig'den çıkanlar ve kalanlarla yepyeni bir 2. Lig bizleri bekliyor. Ligde heyecan 1 Eylül'deki santrayla başlayacak. Normal sezon 25 Nisan 2020 tarihinde sona erecek. Ziraat Türkiye Kupası müsabaka tarihleri ve sezon planlamalarının tamamı ise daha sonra ilan edilecek.

TEKNİK PATRON TAMAM GÖZLER TRANSFERDE!

Kırmızı beyazlı yönetim Teknik Direktör konusunda sorununu çözdü. Hayati Soydaş ile yollarını ayıran kırmızı beyazlı ekip Sportif Direktör Adnan Erkan’ı Teknik patronluğa getirdi.  Spor Toto 2. Lig temsilcimiz Kahramanmaraşspor'un yeni teknik direktörü Adnan Erkan oldu. Temsilcimiz Kahramanmaraşspor Teknik Direktör Hayati Soydaş ile anlaşamayan Kahramanmaraşspor’da sosyal medya üzerinden taraftarlar ve Kulüp adına açılan fake sayfalardan oluşturulan suni gündem ile heyecana dönüşen Teknik patron sorunu Kulüp tarafından netliğe kavuştu. Sosyal Medya Hesaplarının aksine sürpriz bir Teknik patronla anlaşan Kahramanmaraşspor’da yeni Teknik direktör kulüp içerisinde sportif direktörlük görevinde olan Adnan Erkan oldu.

GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR

Öte yandan geçen sezon kadrosunda 32 futbolcuyu barındıran Kahramanmaraşspor’da, Aytürk Halil Hocaoğlu, Aziz Kızılgün, Burak Cankut, Efe Karaoğlu, Emrah Tuncel, Ethem Ercan Pülgir, Furkan Demir, Hurşit Taşcı, Lider Koç, Mehmet Fırat Demir, Oğuz Özden, Özkan Karabulut, Servan Taştan, Yusuf Emre Kasal ve Zeki Korkmaz gibi futbolcuların sözleşmesi sona ermişti. Sözleşmesi sona eren bazı futbolcularla birkaç içinde yeniden anlaşma sağlanması beklenirken, dış transferde şu ana kadar bir yol kat edilemedi. Hem transfere göz diken Kırmızı Beyazlı ekip giden sporcularlada sıcak temas halinde. (HABER: İLKER YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15