' Yeni Bir Yol Haritası Çizilecek '

Kahramanmaraşspor’un son durumu değerlendiren Kulüp Başkanı Fatih Mehmet Ceyhan, “AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Mahir Ünal sağ olsun bizimle ilgilendi, Kahramanmaraşspor’a yeni bir yol haritası çizilmesi gerektiğini söyledi. Sayın Valimiz de telefonla yaptığımız görüşmede çok olumlu konuştu, Kahramanmaraş’a destek olmak noktasında elimizden geleni yapacağız dedi” ifadelerini kullandı.

' Yeni Bir Yol Haritası Çizilecek '

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal ile Kahramanmaraşspor’a yardımlar noktasında görüşme yaptığını anlatan Ceyhan, önümüzdeki günlerde Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan’a toplantı yapacaklarını söyledi.

“OLUMLU GÖRÜŞMELERİMİZ OLDU”

Vali Özkan ile yapılacak görüşmenin ardından yeniden Mahir Ünal ile görüşeceklerini kaydeden Ceyhan, takımın yeni sezondaki yol haritasını çizeceklerini belirtti. Başkan Ceyhan konuşmalarını şu şekilde sürdürdü; “Sayın Valimiz de bizi aradı, izne ayrıldığını belirtti ve önümüzdeki günlerde bir görüşme yapacağız. İnşallah o görüşmeden sonra detayları sizinle daha net bir şekilde paylaşacağım. Sayın Valimiz telefonla yaptığımız görüşmede çok olumlu konuştu, Kahramanmaraş’a destek olmak noktasında elimizden geleni yapacağız dedi. İnşallah bu somut hale dönüşür, Vali beyle görüştükten sonra olan bitenleri açıklayacağız” dedi. (Haber: İLKER YİYEN)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15