Yiyen’e yeni görev!

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü İlker Yiyen Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) tarafından Kahramanmaraş’ta Her geçen gün ivme kazanarak gelişen Basketbol branşında İl Hakem Kurulu Üyeliği görevi ile görevlendirildi.

Yiyen’e yeni görev!

Sporun her alanında gönüllülük esası ile çalışan Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi, Kahramanmaraş Spor Adamları Derneği ve birçok kulüpte Yöneticilik görevi alarak sporu kendisine destur edinen Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü İlker Yiyen 2019-2020 Basketbol sezonunda il Hakem Kurulu üyeleri arasında yer alarak yeni sezonda görev yapacak. Daha önce Basketbol sporunun çeşitli kademelerin de görev alan Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü İlker Yiyen TBF Merkez Hakem Kurulu 31.10.2019 tarih ve 206 sayılı toplantısında almış olduğu karar da Basketbol İl Hakem Kurulu Müsabaka Görevlisi Yönergesinin 7. Maddesi uyarınca Merkez Hakem Kurulu tarafından İl Hakem Kurulu Basketbol İl Temsilcisi Mustafa Dağlı, Üyeler Halit Salman Yavuz ulutaş, İlker Yiyen, Zafer Ulaş Dilsizoğlu yer aldı. Bu kapsamda Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü İlker Yiyen Basketbol il Hakem Kurulu üyesi olarak göreve getirildi.

SPORUN HER ALANINDA!

Kahramanmaraş Yerel gündeminin nabzını tutan Kahramanmaraş’ta Bugün Gazetesinde yazdığı yazı ve haberleri ile Gündem yaratan spor alanında birçok ödüle layık görülen Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü İlker Yiyen Yaptığı gerçekçi haber tarzı ile Kahramanmaraş Gündemini bilinçlendiren ve özellikle spor haberleri ile Sporseverlerin nabzını tutarak spor alanına katkı sağladı. 

Kahramanmaraş’ta günlük yayın hayatını sürdüren spora ve sporcuya verdiği destekten dolayı her geçen gün gündemin nabzını tutan Kahramanmaraş’ta Bugün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü İlker Yiyen daha önce Profesyonel, Amatör sporun her alanında yer aldı. Yeşil sahalarda Profesyonel olsun, Amatör olsun çeşitli kademelerde görev alırken Salon Sporlarında Hentbol, Voleybol ve Basketbol kurullarında yer almış son olarak Kahramanmaraş’ta her geçen gün değerine değer katan branş olarak göze çarpan Basketbol sporunun 2019-2020 Basketbol sezonunda il Hakem Kurulu üyeleri arasında yer alarak yeni sezonda basketbolun gelişimi adına görev yapacak. (HABER: MUSTAFA KÖMÜ)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner16

banner35

banner15