TAHTAYA VURUN TAHTAYA!


Batıl inanç takıntım pek yoktur.

Ama nazara dainanırım.

Eğer tahtaya vurulupkem gözlerden uzak ve her hangi bir şey için nazar değmesin deniliyorsa, bendebu takım için elimi tahtaya vurup Allah nazarlardan saklasın.

Kahramanmaraşspor’umuzhedeflen bu yolda iyi bir mesafe kat etti.

Son haftaların çıkışyaşayan ekibiyiz ve takımımız Erdal hocanın sihirli dokunuşuyla hızla tırmanışageçip rakiplerinin de içeride ve dışarıda korkulu rüyası oldu.

Kahramanmaraşspor,ligin tozunu atmaya devam ediyor.

İlk yarı sonuna doğruherkesin ligden düşer dediği kırmızı-beyazlılar öyle bir yükselişe geçti kirakiplerini teker teker dize getiriyor.

Şanlıurfaspor,Sakaryaspor ve Bandırmaspor gibi ligin devasa bütçeli takımlarını geriyedüştüğü halde devirdi. Şuanda elde ettiği performansla bütün otoritelerindikkatini çekti.

Kırmızı beyazlılar sonbeş maçında Sakaryaspor, Kırklarelispor, Bandırmaspor ve Karşıyaka’yı devirdive Silivri deplasmanında da geriye düştüğü halde beraberlik alarak çıkışınısürdürdü.

Bu istikrarlı oyunuile yakın rakiplerinin enselerinde soluğunu hissettirerek tabiri caizse kurtlarsofrasında kendisinin de var olduğunu açıkça göstermiş oldu.

Şimdi Önümüzde Bugsaşmaçı var ve zor bir maç…

Tabi Biz Zoruseviyoruz.

Play-off adaylarınıaşağı çektiğimizden anlaşıldığı gibi…

Son oynanılan 13 maçtasadece 1 mağlubiyet alan takımız.

Türkiye LiglerindeSüper Lig, Spor Toto 1. Lig, 2. Lig Beyaz Grup, 2. Lig Kırmızı Grup, 3. Lig 1.Grup, 3. Lig 2. Grup, 3. Lig 3. Grup dahil olmak üzere sadece 3 takım müthişbir istatistik yakaladı.

Bunlardan biriKahramanmaraşspor’umuzdur.

Futbolcularımızın özgüveni ve bunu kişisel becerileriyle harmanlayıp takım oyununa yansıtmalarıkendilerinden beklenen başarıları da getirmiş oldu.

Taraftarlarımız iseişini aşk ile yapan bu ligin en bilinçli, elit ve muhteşem bir maestrotopluluğu…

Yani herkes bir işinucundan tutmuş görünüyor.

Hedeflenen bu yoldaönümüze çıkan engelleri takım ruhuyla aşıyoruz.

Ama bu desteğe azdaolsa Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren ve bu memleket’te kazananfabrikalarında katılması son derece kaçınılmaz bir gerçektir.

Ligin boyu iyideniyiye kısaldı.

Bundan böyle rehavetekapılmadan her maçımızı final havasında çıkıp önce Bugsaşspor’u daha sonradadiğer karşılaşmalardan alacağımız puanlarla bu ligin seyrini de değiştireceğiz.

Şunu unutmayalım ki‘İnanan insanlar asla kaybetmezler’…

Kalın Sağlıcakla…

YORUM EKLE

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane