Dell, Dijital Dönüşümü Ele Alıyor

Dell, Dijital Dönüşümü Ele Alıyor Dell EMC Forum 2017, 3 Ekim'de dijital dönüşümü ele alıyor. Chip.com.tr, 29 Ağustos 2017 Salı

Dell, Dijital Dönüşümü Ele AlıyorBaş döndürücü bir hızda gelişen teknoloji dünyası, dijital dönüşümün temel unsur olacağı yeni bir çağın kapısını aralıyor. Buna karşın BT liderlerinin çoğu, dönüşüm stratejilerini yeni yeni oluşturmaya başladıklarını söylüyor.

Türk Telekom'a 7 dalda ödül

Dell EMC'nin Türkiye'deki CIO'lar ile yaptığı araştırmaya göre, işletmeleri dijital dönüşüm konusunda en fazla zorlayan konular şu şekilde sıralanıyor:
 
   
 • Yetişmiş iş gücü

  Yeni teknolojilere gösterilen direnç

  Teknoloji kullanımının yeterince yaygınlaşmaması

  Dell EMC Forum 2017, işletmelerin dijital geleceğini şekillendirmesine yardımcı olacak yeni teknolojileri ve konunun önde gelen uzmanlarıyla doğrudan iletişim kurma fırsatı sunuyor.

  VPN'iniz sizi sızdırıyor mu?

  Forum kapsamında CIO'ların dijital dönüşüm yolunda karşılaştıkları sorunları aşmaları için ipuçları bulabileceklerini belirten Dell EMC Türkiye Ülke Müdürü Sinan Dumlu, sözlerini şu şekilde sürdürüyor:

  "Etkinliğe katılan BT profesyonelleri, günümüzde kurumsal teknoloji dünyasının odaklandığı üç ana konu olan; Dijital Dönüşüm, BT Dönüşümü ve İşgücü Dönüşümünde uygulamaya koyabileceği yeni fikirler edinme fırsatı bulacak. Önümüzdeki dönemde rekabette geride kalmak istemeyen, dijital dönüşümün getireceği yıkıma karşı hazırlıklı olmak isteyen tüm BT profesyonellerini aramızda görmek için şimdiden büyük heyecan duyuyoruz."

  BT alanında yaşanan değişim sürecini yönlendiren, mobil çalışmayı kolaylaştıran ve dijital çağın getirdiği riskleri azaltan çözümleri keşfetmek için 3 Ekim'de tüm gün sürece Dell EMC Forum 2017'ye katılabilirsiniz.

  Kayıt ve daha fazla bilgi için https://www.dellemc.com/tr-tr/events/dellemc-forum... adresini kullanabilirsiniz.

   

  Türkiye'yi Piri ile Gezin

  Cep telefonunuzu gerçek bir şehir rehberine dönüştüren Piri uygulamasını mercek altına aldık

   

   

  Chip.com.tr
Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2017, 11:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane