Life İs Strange Bu Kez Büyük Oynuyor!

Life İs Strange Bu Kez Büyük Oynuyor! Media Markt'ın katıkılarıyla Gamescom 2017'den videolarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Shiftdelete, 29 Ağustos 2017 Salı

Life İs Strange Bu Kez Büyük Oynuyor!

Media Markt'ın katıkılarıyla Gamescom 2017'den videolarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Özel olarak davetli olduğumuz etkinliklerden biri de Square Enix locasıydı ve burada Life is Strange'in aldığı yönü net bir şekilde görme şansına sahip olduk.

Life is Strange Before the Storm ön inceleme

Bu kez Chloe Price'ın Max dönmeden önceki hikayesine ortak olacağımız yapım, görsel açıdan ilk oyunu andırsa da oynanış söz konusu olduğunda işler hayli değişiyor. 

Eh, artık süper güçler, kelebek etkisi ve uzay-zamanı bükme gibi özellikler olmadığı için oynanış da bu yönde tamamen değişiyor. Chloe sıradan bir karakter ve onun güçlü olması aldığı bilginin doğruluğuna ve detayına göre değişiyor. Yeni eklenen araştırma öğeleri ve backtalk mekaniği Before the Storm'un incileri olarak parlıyor.

31 Ağustosta PC, Xbox One ve PS4 için çıkacak Life is Strange Before the Storm'un Gamescom 2017 sunumunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Shiftdelete

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2017, 11:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner35

banner15

banner41

Kahramanmaraş eczane