Tepe Güvenlik

  Teknolojik gelişmeleri takip edip hayatıkolaylaştıran ürünleri sunan Tepe Güvenlik Mobil, fatura kontrolü ve ‘’hemenöde’’ seçeneği ile de tek tıkla işlem kolaylığı sağlıyor. Uygulama üzerindegeçmiş sinyaller raporlanabiliyor ve “Anlık Bildirim Özelliği” sayesinde güncelbilgilendirmeler alınabiliyor. Ayrıca servis ve bilgi isteği talepleriyapılabiliyor.

 

  Türkiye’nin öncü elektronik güvenlik ve alarmmarkası Tepe Güvenlik, geliştirdiği mobil uygulama ile güvenliği müşterilerinincebine taşıyor.

 

  Tepe Güvenlik Mobil uygulamasını,müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için hayata geçirdiklerini belirten TepeGüvenlik Genel Müdürü Özgür Gök, uygulama sayesinde alarm sistemi kullanıcıbilgilerine erişim, alarm sinyalleri ile ilgili anlık bildirimler, faturatarihi takibi gibi konuların artık cep telefonundan kolayca sağlanabileceğinedikkat çekti.

 

Alarm sistemi müşterilerinin kendi belirleyecekleritarihler arasında sistem hareketlerini mobil uygulama üzerindengörüntüleyebileceklerini kaydeden Gök, “Ayrıca uygulama üzerinden daha önceoluşturulan taleplerin durumuyla ilgili güncel bilgilere ulaşmak da mümkünolacak. Yenilikler ve güncel kampanyalarımızı da anlık olarak uygulamaüzerinden müşterilerimizle paylaşacağız” dedi.

 

Tepe Güvenlik Mobil, fatura kontrolü ve ‘’hemen öde’’seçeneği ile de tek tıkla işlem kolaylığı sağlıyor. Uygulama üzerinde geçmişsinyaller raporlanabiliyor ve “Anlık Bildirim Özelliği” sayesinde güncelbilgilendirmeler alınabiliyor. Ayrıca servis ve bilgi isteği talepleriyapılabiliyor.

  Bilkent Holding’e bağlı olarak 2011 yılındakurulan Tepe Güvenlik A.Ş, kişi ve kurumlara yönelik özel elektronik güvenlikçözümleri üretmekte, alarm sistemleri ve Alarm İzleme Merkezi’yle ülke genelinehizmet vermektedir.

   Müşteri sayısı 70 bini aşan TepeGüvenlik bu hızlı büyüme ile sektörün lider firmaları arasında yer almaktadır.

Tepe Güvenlik, elektronik güvenlik hizmeti vedanışmanlığı çerçevesinde, uzman mühendisler tarafından, proje özelinde enuygun (teknik-mali) çözümler ile birlikte 360 derece danışmanlık hizmetlerisunmaktadır.

  2006’da Türkiye’nin ilk yedekli Alarm İzlemeMerkezi’ni kuran şirket olan Tepe Güvenlik, ev ve iş yerlerinin bir alarmdurumunda (hırsızlık, yangın, sağlık vb.) operatörler aracılığı ile gelensinyal çeşidini dikkate alarak, kullanıcıya haber vermekte ve gerektiğindekolluk kuvvetlerinin, itfaiye veya sağlık birimlerinin olaya müdahale etmesinisağlamaktadır.

  Tepe Güvenlik, elektronik güvenlik konusundaözellikle “malzeme kalitesinin yüksek olmasına” önem göstermekte, satış öncesive sonrasında verdiği teknik destek çalışmalarıyla sektörde örnek teşkiletmektedir.

 

YORUM EKLE

banner15