AKILLI VE KONFORLU EVLER

AKILLI VE KONFORLU EVLER


Teknoloji ve bilimgeliştikçe hayatımız daha da kolaylaştı. Bilim kurgu filmlerinde karşımızaçıkan büyüleyici teknolojiler yavaş yavaş hayatımızın bir parçası olmayabaşladı. Bunların başında da teknolojiye akıl katan yenilikler geliyor.Şehirler ve evler de bu gelişmelerin öne çıktığı alanlar arasında… Akıllıevler, insanları daha yüksek konfor standartları ile tanıştırıyor. Evinizakıllı değilse de sonradan eklenebilen teknolojilerle akıllı halegetirilebiliyor. Alanında dünyanın önde gelen markalarından Panasonictarafından geliştirilen Thea IQ dokunmatik paneller bu akıllı ev sistemlerininen çarpıcı örneklerinden biri…  

 

Panasonic’in Thea IQdokunmatik panelleri ile evlerde aydınlatma, alarm, güvenlik ve iklimlendirmecihazları, perde ya da panjurlar tek noktadan kontrol edilebiliyor. Ayrıcagörüntülü konuşma yapılabiliyor, site yönetim hizmetlerine ulaşılabiliyor.Dışarıya çıkacak olanlar, trafiğin durumunu bile Thea IQ dokunmatik panellerdenöğrenebiliyor, hayat çok daha kolaylaşıyor.

 

Hazırladığınızsenaryo ile eviniz bulmak istediğiniz şekilde…

 

İşten ya da dışarıdandairenize geldiğinizde evinizi hangi şekilde bulmak istiyorsanız, yapmanızgereken tek şey Thea IQ dokunmatik panellerde aklınızdaki senaryoyu öncedenoluşturmak. Giriş-çıkış senaryosu gibi senaryolar ile ışıklar, perdeler ve evinısısı talimatlarınıza uygun şekilde ayarlanmış oluyor.  

 

 Eviniz herzaman güvende…

 

       İsteğinize göre duman dedektörü, gaz kaçağı, su baskını, manyetik kapı dedektörügibi ürünler de sisteme eklenebiliyor. Böylece Thea IQ dokunmatik panel; acildurumlarda elektrik, gaz ve suyu otomatik olarak kesiyor, alarm veriyor, sizive gerekli kişileri haberdar ediyor.

 

Şehrin trafiği her angözünüzün önünde…

 

Panasonic Thea IQdokunmatik panel ile evden çıkmadan önce Yandex Trafik Ajansı’nın sunduğutrafik yoğunluk bilgisine tek dokunuşla erişebilir, planlarınızı duruma göreyapabilirsiniz.  

 

Kapıda kim varöğrenin…

 

Thea IQ dokunmatikpaneller sayesinde kapınızı çalan kişiyi görebilir ya da onunlakonuşabilirsiniz. Dilerseniz site güvenliği ve sitenin sosyal tesisleri ile desesli ve görüntülü olarak iletişime geçebilirsiniz.   

 

Mesaj gönderin, bilgiiletin…

 

Yaşam alanınızınyöneticisine ya da tüm dairelere iletmek istediğiniz mesajları Thea IQdokunmatik panel ile gönderebilir ya da gelen mesajları ekrandanokuyabilirsiniz.

 

Tüm hizmetlerparmağınızın ucunda…

 

Site içinden ya dadışından satın alınabilecek tüm hizmetler, site yöneticisi tarafından daireiçindeki Panasonic Thea IQ dokunmatik panellere tanımlanabiliyor ve bu şekildeyönetilebiliyor. Kuru temizleme, oto yıkama, taksi çağırma, bakıcı, evtemizlik, SPA, restoran, tesisat ve tamir gibi hizmetler, randevulu ve belirlisaatler arasında aktif olacak şekilde ayarlanabiliyor.

 

 

 

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2017, 09:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15