DÜNYA RAHAT DEĞİL

DÜNYA RAHAT DEĞİL

Her şey, Sovyetlerin yıkılması ile başladı. Çünküemperyalizm düşmansız kolmıştı. Oysa onlar düşmansız yaşayamazlardı. Sonrakendilerine bir düşman buldular. Aslında bu düşmanları hep vardı. Uyuttuklarınızannediyorlardı. Düşmanın rengi yeşildi ve mor renge boyadılarsa da olmadı.Sonra direkt savaşmaktan vazgeçtiler. Adına değiştirdiler. İslamofobiadedikleri şey soğuk savaşın bitmesi ile başladı. Hazırlıklar tamamlandıktansonra İşaret fişeğini de “Şeytan ayetleri” ile İngiltere çaktı. Sonra kahrolasıplanlarını devreye soktular. Ancak, göklerden gelen hesap, 50 yıldırkurguladıkları planlarını bozdu.

15 Temmuz halkınvatanına sahip çıkması, bir milletin direnişiydi. Ama şer güçler, vazgeçmedi.

zatenvazgeçmeyeceklerde ve son olarak “Ekonomide de ciddi bir operasyonla karşıkarşıyayız…

Ama batı da hiç rahat değil, batacaklarını gördüler,çıkış arıyorlar. Ama Hak’ka sarılmak yerine, yılana sarılmayı tercih ettikleriiçinde çökeceklerdir.

 

EMPERLAYİSTLER RAHAT MI?

Peki, biz bu olup bitenlerden rahatsızız, neyapacağımızı, yapmamız gerekenleri düşünüp duruyoruz. Silahımız boş değil. Herşeyden önce inanmışız.  Ya onlar, onlaracele ile bir şeyler yapmaya çalışıyorlar.

Özellikle ABD ve AB ülkeleri hiç de rahat değiller, birözetleyelim isterseniz haçlıların durumunu: “

“Dünyaya nizam vermeye çalışan, dünyanın jandarmasıolduğu iddiasındaki ABD kendi içinde sancılı bir süreç yaşıyor. Laf ile âlemenizamat vermeye çalışırken, kendi içindeki binlerce seyyieyi gizlemek içindikkatleri başka yönlere çekmeye çalışıyor.

Amerikan yönetimi, birçok cephede birden savaş vermekzorunda. Asya, Avrupa, Arap yarımadası.. Latin Amerika. Kendi içinde ciddisorunlar yaşayan hasta bir ülke ABD. BM içinde, NATO içinde, Güvenlik Konseyiüyeleri ile sorunlu bir ülke. İngiltere ile sorunu var, NATO ile sorunu var, ABile sorunu var. Sorun yumağı bir ülkeden söz ediyoruz. ABDentelijanyası(aydınlar topluluğu) korku ve panik içinde, eğer kontrolükaybederlerse bir anda her şey altüst olabilir..

Dünyada hızla itibar kaybediyorlar..

Dolar yükselmeye devam etse de, dolara güven hızlakayboluyor. Topyekûn batı demokrasiden ve liberalizmden uzaklaştı.

Hızla büyüyen bir faşizm söz konusu;  İnsan hakları ve çevreciliğin merkezindekiülkeler değiller artık. Bu durum yavaş yavaş içeride de kendini hissettirmeyebaşladı. Üniversiteler, STK’lar, sosyal medyada giderek yükselen bir homurdanmavar. Piyasa rahatsız. “Genç siviller” tedirgin.”(A.Dilipak)

 

ÇÖKÜŞ SANCILI BAŞLAR

Evet, Siyonizm haçlıları kullanıyor. Emperyalist batınında bu kullanılış hoşuna gidiyor. Lut(as) döneminde de benzer kullanımlarolduğunu tarih bize anlatıyor.

Elbette çöküşleri kolay olmayacak, hatta bizim açımızdanmuhteşem olacak, ancak sömürgeci ruhun çöküşü karşısında durması gerekenlergerektiği gibi durmuyor. Ancak duranlardan da Allah razı olsun, binlerce defarazı olsun…

Döviz üzerinden piyasayı sıkıştırmaya çalışanlar, aslındakendi ayaklarına sıkıyorlar. Özellikle NATO bu konuda doğru yapmıyor. 

Birkaç cephede savaşan batı yorulmuştur, hattabirbirlerine düşmüştür. İngilizleri hesap dışına atmanın bedelini deödeyecekler. Kendi kılıçları, kendi içlerinden çıkacak....

Batılı düşmanlarımız şunu bilmeli, çöküşleri başlamıştır,durduramayacaklar. Ertelemeleri karşısında hak yolda olanlar daha dagüçlenecektir.

Terörü destekleyen batının sonu, terörle olacak.

Kendi kanların da boğulacaklar. Çünkü, Zulüm ile abadolunmaz. “Zor bir süreç, elbette bize de zararı var, ama sonuç şimdiden belligibi. Göreceksiniz Allah (c.c) onların işlerini sarp dağlara sardıracak! Vezafer inananların olacak. Velhasıl Rab’bimiz Nurunu tamamlayacak. Hat gelecek,batıl zail olacak!

Kalın sağlıcakla.  

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2017, 09:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15