CRN EN İYİLERİ SEÇTİ!

The Channel Company markasıCRN’nin Uç Nokta Güvenliği, Kimlik Yönetimi ve Veri Koruma, Ağ Güvenliği, SIEMve Güvenlik Analizi ile Web, E-posta ve Uygulama Güvenliği gibi beş kategoridenen iyi güvenlik sağlayıcılarını belirlediği Security 100 listesinde globalgüvenlik yazılımları şirketi Bitdefender Antivirüs de yer aldı. CRN Security100 listesi, Bitdefender Antivirüs’ün ödüllü çözümlerinin üstün önleme, tespitve yanıt verme yetenekleri sunduğunun ve şirketin her geçen yıl büyümesini veyeniliklerini sürdürdüğünün altını çiziyor.

 

CRN Security 100 listesi, heryıl siber güvenlikteki olağanüstü talebi piyasadaki en yenilikçi güvenlikteknolojileri ile buluşturan ve işletmelerin kesintisiz büyümesini sağlayan eniyi satıcıları listeliyor. The Channel Company markası CRN tarafından bu yılyayınlanan Security 100 listesine, dünya çapında 500 milyondan fazlakullanıcıyı koruyan önde gelen siber güvenlik şirketi Bitdefender Antivirüs deseçildi. Bu listede; Uç Nokta Güvenliği, Kimlik Yönetimi ve Veri Koruma, AğGüvenliği, SIEM ve Güvenlik Analizi ile Web, E-posta ve Uygulama Güvenliği gibibeş kategoriden en iyi güvenlik sağlayıcıları yer alıyor.

 

Bilişim Güvenliği Sektörüİçin Kılavuz Niteliğinde

 

CRN Security 100 listesindekişirketler, ürün geliştirme sürecindeki yaratıcılık ve yenilikçiliğin yanı sıra,bu çözümleri canlı bir çözüm sağlayıcı kanalı vasıtasıyla sunma konusunda dakararlı olduklarını kanıtlıyorlar. Security 100 listesi, üstün ürünler vehizmetler için güvenlik teknolojisi üreticilerini tanımanın yanı sıra ITgüvenlik pazarını keşfetmeye çalışan çözüm sağlayıcıları için de değerli birkılavuz olarak hizmet ediyor. Liste, potansiyel kanal ortaklarının, güvenliktekliflerini geliştirmelerine veya genişletmelerine en iyi şekilde yardımcıolabilecek satıcıların tanımlanmasına yardımcı oluyor. Bitdefender Antivirüs,nerede olursa olsun en kritik kurumsal varlıkları korumayı amaçlayan çözümlerlemodern girişimlerin siber güvenlik gereksinimlerini karşılıyor ve her ölçektekiişletmenin ihtiyaçlarını karşılayarak herkes için kolay kullanımlı son noktaçözümleri sağlamayı taahhüt ediyor.

 

Eşi benzeri görülmemiş veriakışları, bulut bilişim sistemine geçiş, uçsuz bucaksız kablosuz sistem ağları,internete bağlı cihazların hızla artması gibi tüm bu ilerlemeler giderekkarmaşık ve uyarlanabilir güvenlik önlemlerini gerektiriyor. The ChannelCompany CEO'su Bob Skelley, "Günümüzün hem büyük hem de küçükişletmelerinin temel unsurları, sağlam ve güvenilir siber güvenlik çözümlerinebağlı.” diyerek şirketler için siber güvenliğin önemine değiniyor.

 

Dünya Çapında 500 MilyondanFazla Kullanıcı, 7.000’den Fazla Partner

 

“CRN Security 100 listesi,Bitdefender Antivirüs'ün ödüllü çözümlerinin üstün önleme, tespit ve yanıtverme yetenekleri sunduğunun ve şirketin her geçen yıl büyümesini veyeniliklerini sürdürdüğünün altını çiziyor.” diyen Bitdefender AntivirüsKurumsal Çözümlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Harish Agastya, “Yenilikler,yaptığımız işin temelinde yer alıyor ve ekibimizi başarının devamı içinyönlendiriyor. Aslına bakarsak, Bitdefender Antivirüs'ün yıllık araştırma vegeliştirme bütçesinin dörtte biri yıkıcı güvenlik teknolojisine yatırılıyor,1.300'den fazla çalışanımızın yarısı araştırma ve geliştirmede çalışıyor ve72'den fazla patente sahibiz. Vizyonumuz ve çözümlerimiz, dünya çapında 500milyondan fazla kullanıcı ve 7.000'den fazla partner tarafından güvenilirbulunuyor.” ifadelerinde bulunuyor.

 

Security 100 listesi, Nisan2018 tarihli CRN sayısında ve www.crn.com/security100 adresindeçevrimiçi olarak yer alacak.

 

YORUM EKLE

banner22

banner19

banner34

banner37