AK PARTİ KADINLAR KOLLARI..

Aslında başlık hiç olmadı ama bugünlerde kafam pek detay çalışması yapmıyor. Bu yazımda vurgulamak istediğim Din ve Millet olarak kadın’a verilen önemin bir kez daha ortaya çıkmasıdır.

Gerek dinimiz açısından, gerekse Osmanlı ve Türkiye’miz açısından kadın’a verilen önemi burada anlatarak bilinenleri tekrar etmenin bir anlamı olmayacağı düşüncesindeyim.

Pazar günü Ak Parti Kadın kolları genel kurulunu yaptı. Geçtiğimiz günlerde bu makama atama ile gelen Ayşe Cesur seçimle başkanlığı teyit etti.

Kadın kolları deyip geçmeyelim. Ak Parti’nin iktidara yürümesinde büyük payı olan kadın kolları kongresine, ülkemizin iç ve dış’ta çok yoğun olduğu bir dönemde, Ak Parti Genel Başkan Yardımcılığı ve Parti Sözcülüğü gibi üst düzey bir görevde olan Mahir Ünal’ın gelmesi, kadın’a verilen önemin bir teyit edilişidir bence.

Diğer vekillerinde katılımı ile gerçekleşen kongrede yerini sağlamlaştıran Ayşe Cesur’a, tebriklerimle birlikte başarı dileklerimi ileterek, hayırlı hizmetlere vesile olmasını temenni ediyorum..


YORUM EKLE

banner22

banner19

banner34

banner37