ŞEHİT EROL VE ABDULLAH TAYYİP OLÇOK..

Baba - oğul demokrasi şehitlerimiz. Onikişubat Belediyesi bu iki 15 Temmuz şehidinden oğul olan adına bir okulyaptırdı ve dün Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal’ında katılımı ile bu okul açıldı.

Bu vesile ile tüm şehitlerimize Yüce Allah’tan bir keredaha rahmet diliyoruz.

Baba-oğul Olçok’ları hepimiz biliyoruz. Düşmanlarımızıniçerdeki vatan hainleri ile birlikte teşebbüs ettikleri 15 Temmuz şerefsizliğinde, o zamanki adı ile Boğaz köprüsündeki ilkşehitlerimizden.

Baba Olçok, Ak Parti’nin ilk gününden itibarenBaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ınyol arkadaşı.

Adına okul yaptırılan Abdullah Tayyip ise henüz 16 yaşında, ülkesinin üzerine çökenkarabulutları dağıtmak için babası ile birlikte vatan hainlerine karşımücadeleye giden binlerce gençten biri.

Ebediyete uğurlanırken Başkanımız Recep Tayyip Edoğan’ı ağlatan Kahraman Abdullah Olçok’u rahmet ve minnetle anarken, Onikişubat Belediyesi’nide şehitlerimizin adını yaşattığı için tebrik ediyorum.

Bu olay, Belediyelerin sadece yol yapan, kaldırım taşıdöşeyen kurumlar olmaktan ziyade, halkın değerlerini yaşatan ve sosyalbelediyecilik ile vatandaşın her zaman yanında olduğunun bariz bir örneğidir.

Ak Parti ile birlikte gelişen sosyal belediyecilik hususunda,   başta OnikişubatBelediyemiz olmak üzere, Büyükşehir,Dulkadiroğlu’nu, Türkoğlu ve Pazarcık belediyelerimizin başarılarının devamını diliyorum.

 

YORUM EKLE

banner22

banner19

banner34

banner37